Atrakcje

Skoki na bungee

Skoki na bungee to zabawa dla osób o mocnych nerwach. Już sam wjazd na górę jest sam w sobie świetną atrakcją, ponieważ można spojrzeć na Stadion Energa Gdańsk z niesamowitej perspektywy. Co jednak najbardziej ciekawe - wjazd to dopiero początek drogi po emocje. Zastrzyk adrenaliny gwarantowany!

Escape Room

Escape Room to gra typu live escape game bijąca rekordy popularności w europejskich stolicach. Zadanie wydaje się proste – należy wydostać się z zamkniętego pokoju mając na to 60 minut. Realizacja okazuje się jednak o wiele trudniejsza...

Spływ Motławą

Pływanie kajakiem sprawia wiele radości niezależnie od tego ile czasu się temu poświęca. Jeśli nie mamy wolnego weekendu na dłuższy spływ, zawsze można wybrać się na krótką wycieczkę po Gdańsku. Serce miasta od strony wody możemy zwiedzać samodzielnie lub z przewodnikiem.

Jazda konno

Hipodrom Sopot jest miejscem, w którym bogata tradycja i ponad 100 letnia historia przeplatają się z nowoczesną działalnością i dynamicznym rozwojem. Na co dzień - oaza zieleni i spokoju w samym sercu Trójmiasta, na czas zawodów, wyścigów i imprez - zmienia się w tętniący życiem, ludźmi, wrażeniami i atrakcjami światowy kurort jeździectwa.

Paintball

Uczestnicy gry, wyposażeni w karabin i kamizelkę z sensorami zliczającymi i sygnalizującymi trafienia sprawdzają swój refleks i umiejętności w prawdziwym labiryncie pomieszczeń. Jest to największa w Trójmieście arena paintballa elektronicznego! Ok. 700 m2 powierzchni, z antresolami i dodatkowymi poziomami, pozwoli na jednoczesną grę nawet 14 osobom.

Czartery jachtów

Marina Sopot to baza nowoczesnych jachtów żaglowych i motorowych czekających na Ciebie. Na jeden dzień i dłuższe rejsy. Jeżeli szukasz żeglarskiej przygody z przystanią w Sopocie skorzystaj z oferty Mariny Sopot zlokalizowanej na końcu sopockiego mola.